Witaj, Gość
Musisz się zarejestrować przed napisaniem posta.

Adres e-mail:
  

Hasło
  

Szukaj na forum

(Zaawansowane szukanie)

Statystyki
» Użytkownicy: 7
» Najnowszy użytkownik: montech
» Wątków na forum: 5
» Postów na forum: 5

Pełne statystyki

Ostatnie wątki
Wymiana dokumentów zwolni...
Forum: Tematy społeczne i światopoglądowe
Ostatni post: Tloluvin
23-05-2021, 09:19
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 739
Likwidacja nepotyzmu
Forum: Tematy społeczne i światopoglądowe
Ostatni post: Tloluvin
22-05-2021, 14:39
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 646
Regulamin forum
Forum: Regulamin
Ostatni post: monte_admin
01-03-2021, 22:45
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 646
Główne postulaty
Forum: Postulaty
Ostatni post: monte_admin
01-03-2021, 22:05
» Odpowiedzi: 0
» Wyświetleń: 621

 
  Wymiana dokumentów zwolniona z opłat
Napisane przez: Tloluvin - 23-05-2021, 09:19 - Forum: Tematy społeczne i światopoglądowe - Brak odpowiedzi

Skoro władza ustala okresy ważności dokumentów czy zmienia ich wzory zmuszając obywateli do ich zmiany, to obywatele nie powinni ponosić z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów.

Wydrukuj tę wiadomość

  Likwidacja nepotyzmu
Napisane przez: Tloluvin - 22-05-2021, 14:39 - Forum: Tematy społeczne i światopoglądowe - Brak odpowiedzi

W programie jest zapis
"Osoba spokrewniona z urzędnikiem państwowym  do czwartego stopnia pokrewieństwa  włącznie, nie może pracować w lub dla spółek skarbu Państwa oraz żadnej instytucji publicznej. Zwłaszcza piastować funkcji kierowniczych w radach nadzorczych lub pełnić funkcji prezesa."

Mało kto jest ustalić tak duże pokrewieństwo. W wielu dużych firmach zapewne pracuje masa osób, które są krewnymi czwartego stopnia i o tym nie wiedzą. Kolejna rzecz to kompetencje, bo to one powinny decydować o naborze, a nie to kogo jest się krewnym. Moim zdaniem jest to postulat do likwidacji.

Wydrukuj tę wiadomość

  Regulamin forum
Napisane przez: monte_admin - 01-03-2021, 22:45 - Forum: Regulamin - Brak odpowiedzi

Forum to miejsce dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu:
 

 1.     Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.
 2.     Właściciel Forum, nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników firmom, czy osobom prywatnym. Osoby, które dokonały rejestracji w serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych.
 3.     Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne tylko dla administratorów serwisu. Zastrzegamy sobie jednak prawo do przekazania wszelkich znanych nam informacji o Użytkowniku na żądanie uprawnionych organów, jeżeli zostanie wszczęte jakiekolwiek postępowanie mające związek z publikacjami na naszym Forum.
 4.     Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp.
 5.     Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach Forum serwisu treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.
 6.     Staraj się formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikaj błędów ortograficznych. Używaj skrótów i alternatywnych form słów tylko wtedy, gdy są pospolite.
 7.     Unikaj pisania całego tekstu dużymi literami, jest to nieczytelne. Dużych liter używa się, aby jakiś fragment wypowiedzi szczególnie podkreślić. W elektronicznej formie przekazu oznaczają one używanie podniesionego tonu albo wręcz krzyku.
 8.     Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów.
 9.     Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
 10.     Forum nie jest miejscem reklamującym inne serwisy. Posty zawierające linki do jakichkolwiek stron w innych serwisach będą usuwane bez powiadomienia Użytkownika, który je zamieścił.
 11.     Udostępnianie oraz prośba o udostępnianie nielegalnych materiałów objętych ochroną praw autorskich (muzyka, filmy, książki, multimedia) jest zabronione. Dostęp do źródła takich informacji będzie kasowany, a Użytkownik notorycznie łamiący ten punkt regulaminu i propagujący tego typu informacje podlega procedurze upomnień.
 12.     Publikowanie adresów GG, E-mail lub temu podobnych na Forum jest wręcz zabronione. To właśnie Forum stanowi platformę do dyskusji, a nie jest ono jednocześnie książką adresową. Prywatne wiadomości można wysyłać korzystając z adresu mailowego podanego przez Użytkownika w jego profilu.
 13.     Jeżeli uważasz, że masz dobry pomysł na wątek i spodziewasz się, że przetrwa on dłuższy czas to rozpocznij go. W przeciwnym razie poszukaj odpowiedniego tematycznie wątku i postaraj się tam opisać swój problem czy uwagi.
 14.     Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania, przez osoby upoważnione, z Forum, które nie spełniają warunków określonych w niniejszych Zasadach korzystania z Forum internetowego.
 15.     Przypadki łamania prawa będą zgłaszane właściwym służbom. Użytkownicy ponoszący odpowiedzialność będą łącznie z ich postami usuwani z Forum.
 16.     Należy zakładać wątki w odpowiednich dla nich działach. Wątki założone w niewłaściwych działach będą przenoszone do odpowiednich kategorii przez moderatorów.
 17.     Zabronione jest tworzenie takich samych wątków w kilku różnych działach. Powtarzające się wątki będą usuwane. Przed założeniem nowego tematu prosimy sprawdzić, czy podobna dyskusja już się nie toczy (przydatna może się okazać wyszukiwarka, w menu Forum opcja „szukaj”).
 18.     Wątki zawierające kłótnie, wyzwiska lub służące wyłącznie nabijaniu postów, będą zamykane, a wybranych przypadkach usuwane.

Wydrukuj tę wiadomość

  Główne postulaty
Napisane przez: monte_admin - 01-03-2021, 22:05 - Forum: Postulaty - Brak odpowiedzi

- Wprowadzenie możliwości odwołania dowolnego urzędnika państwowego
- Wprowadzenie głosowania przez internet
- Całkowite oddzielenie państwa od religii
- Likwidacja podatku dochodowego
- Likwidacja ZUS-u oraz NFZ-tu

Wydrukuj tę wiadomość